KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13913239
nr 1391 3239
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad 1901, "Langdale Pikes". Akvarell, 35x45 cm, ej glas, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:42:49
19/4 18:37:50